Labākās iespējas laimēt Rulete tiešsaistē

Visā pasaulē ir trīs populāras ruletes spēles. Tajos ietilpst amerikāņu, franču un Eiropas rulete. Viena no lietām, kas piemīt visām šīm spēlēm, ir tā, ka tās paļaujas uz milzīgo veiksmi, un tāpēc spēlētājam ir svarīgas izredzes. Tāpēc, pirms izlemt par pareizo variantu, spēlētājiem vajadzētu saprast izredzes uz uzvaru mačā.

Daudzi recenzenti apgalvo, ka ruletes izredzes ir diezgan augstas. Parasti ir 38 numuri, uz kuriem spēlētāji var nolaisties. Tāpēc izredzes tikt pie viena numura ir milzīgas - 37: 1. Šajā rakstā tiks runāts par veidiem, kā spēlētāji var uzvarēt, neskatoties uz šīm izredzēm.

Aigars Balodis
WriterAigars BalodisWriter
Likmju aprēķināšana, izmantojot ruletes diagrammas

Likmju aprēķināšana, izmantojot ruletes diagrammas

Parasti ir dzirdams, ka spēlētāji interesējas par naudas summu, kuru viņi var laimēt ar ruleti. Vairumā gadījumu atbilde bieži atšķiras no ruletes varianta, kuru spēlētāji izvēlas spēlēt. Tāpēc ir svarīgi ievērot pieejamās ruletes diagrammas, lai saprastu savas izredzes.

Internetā ir daudz vietņu, kas sniedz precīzus aprēķinus par ruletes izredzēm, pamatojoties uz to variantiem. Šie aprēķini tiek veikti, pamatojoties uz summu, kuru spēlētāji var laimēt, izdarot likmes uz 1 vienību. Tomēr viens ir skaidrs: amerikāņu ruletei ir viszemākie izmaksu procenti, salīdzinot ar citiem variantiem.

Likmju aprēķināšana, izmantojot ruletes diagrammas
Likmes un izmaksas par ārējām derībām

Likmes un izmaksas par ārējām derībām

Rulete parasti ir divu veidu derības. Tās ietver derības gan no iekšpuses, gan no ārpuses. Kā norāda nosaukumi, likmju pamatā ir likmju pozīcijas tiešsaistē atrodamajās ruletes diagrammās. Vairumā gadījumu ārējām derībām ir lielākas iespējas uzvarēt. Tomēr tām būs zemākas izmaksas, salīdzinot ar iekšējām likmēm.

Cilvēki, kuriem patīk spēlēt droši un vēlas spēles ar lielākām likmēm, ārējās derības ir vislabākās iespējas. Vispopulārākās derības tiek sauktas par vienmērīgu naudu. Parasti šīm likmēm ir likmes līdz 50%, un daudzi spēlētāji tās mīl.

Likmes un izmaksas par ārējām derībām
Likmes un izmaksas par iekšējām likmēm

Likmes un izmaksas par iekšējām likmēm

Turpretī iekšējām likmēm parasti ir ļoti zemas izredzes uzvarēt. Tomēr viņiem ir vislabākās izmaksas spēlētājiem, kuri uzvar. Šajā gadījumā spēlētāji bieži vien derēs par atsevišķiem numuriem vai nelielu skaitļu grupu kā kombināciju. Tāpat kā derības no ārpuses, arī šīs likmes vienmēr balstās uz ruletes diagrammām.

Ir seši visizplatītākie iekšējo derību veidi, proti, taisnā, dalītā, iela, stūra, dubultā iela un grozs. Taisnām likmēm spēlētājiem ir jāizdara likmes uz vienu numuru, dalītās likmes paredz derības par diviem numuriem no 38, bet uz ielas ir jāveic derības uz četriem utt.

Likmes un izmaksas par iekšējām likmēm
Spēļu koeficientu palielināšana ruletē

Spēļu koeficientu palielināšana ruletē

Lai arī rulete paļaujas tikai uz veiksmi, spēlētājiem ar stratēģiju ir lielākas iespējas uzvarēt spēlēs. Sākumā var šķist, ka spēle attiecas tikai uz žetonu izdalīšanu un likmju izdarīšanu. Faktiski pēc pirmās likmes spēlētājiem kļūst grūti kontrolēt savus instinktus. Tomēr ir labi būt profesionālam, lai izvairītos no neapmierinošiem zaudējumiem.

Iesācējiem der tikai likmes uz ārpusi un jāturas pie minimālā galda. Ir arī labi izvietot vecākus uz divām ārējām likmēm ar vienādu naudu. Vienai likmei jābūt vienādai, bet otrai derībai.

Spēļu koeficientu palielināšana ruletē
About the author
Aigars Balodis
Aigars Balodis
About

Aigars Balodis, Latvijas spilgtā zvaigzne tiešsaistes kazino lokalizācijas scenā, apvieno savu mīlestību pret spēlēm ar dziļu cieņu pret bagāto Latvijas kultūru. Katra spēle, ko viņš pieskaras, jūtas dziļi iesakņojusies Latvijas sirdī.

Send email
More posts by Aigars Balodis