Oficiālie Rulete noteikumi

Ruletes gadījumā dīleris ruļļa galdu griezīs vienā virzienā, kamēr bumba griežas otrā virzienā. Spēlētāji izdara likmes, uz kuru numuru bumba nokrīt, kad ruletes gals pārtrauks griezties. Šis skaitlis ir uzvarētājs, un spēlētājs, kurš pareizi veic likmes, uzvar raundu, un tirgotājs sāk jaunu kārtu.

Visiem ruletes galdiem būs divas sadaļas. Pirmajā sadaļā ir skaitļi. Šajā sadaļā spēlētāji izdara likmes. Otrajā sadaļā būs griešanās skaitļi. Skaitļi sāksies no nulles (0) vai dubultas nulles (00) līdz 36. Nulles ir zaļas, bet pārējie skaitļi mainās starp melnu un sarkanu.

Aigars Balodis
WriterAigars BalodisWriter
Likmju veidi ruletē

Likmju veidi ruletē

Uz vairuma ruletes galdiem spēlētājiem būs iespēja veikt divus ievērojamus likmju veidus - iekšējās un ārējās likmes. Iekšējās likmes ir likmes uz numuru vai numuru grupu, uz kuru spēlētājs vēlas, lai bumba nokristu. Šāda veida derības var būt vienkāršas, piemēram, bumba nolaižas uz kabatas numuru 3 vai 20.

Ārējās derības piedāvā neko citu, nevis skaitļus. Šeit spēlētājs var derēt, ka bumba nolaidīsies uz nepāra vai pat kabatu. Turklāt spēlētājs var izdarīt likmes uz bumbu, lai piezemētos uz sarkanas vai melnas vai pat zaļas kabatas.

Likmju veidi ruletē
Likmju izdarīšana uz ruleti

Likmju izdarīšana uz ruleti

Visiem ruletes spēlē iesaistītajiem spēlētājiem ir jāizdara likmes pirms spēles sākuma. Tirgotājs atļaus atvērtu sesiju, kurā spēlētāji ieliks žetonus atlasē, kuru viņi vēlēsies. Kad katrs spēlētājs ir izdarījis likmi un apstiprinājis, ka tā ir pareiza, izplatītājs vispirms griežas pie galda un tad nomet bumbiņu pretējā virzienā.

Kad spēlētājs izdara likmi un dīleris sagroza galdu, spēle notiek sesijā. Šī frāze nozīmē, ka spēlētājs nevar atsaukt likmi un būs jāgaida, kamēr raunds beigsies. Spēlētājs var pamest spēli pirms nākamās kārtas.

Likmju izdarīšana uz ruleti
Uzvarētāja noteikšana ruletē

Uzvarētāja noteikšana ruletē

Noteikumi, kā noteikt uzvarētāju ruletes spēlē, ir ļoti vienkārši. Spēlētājs, kurš uzvar raundā, ir tas, kurš izdarīja likmi par laimēto numuru vai jebkuru citu ietekmējošu faktoru. Kad galds pārstāj griezties, izplatītājs pārskata katras personas likmi pret rezultātu, un, ja ir uzvarētājs (vai uzvarētāji), viņš vai viņa paziņos uzvarētāju.

Pēc tam izplatītājs rīkojas ar likmēm uz nākamo kārtu. Ja uzvarētājs nav pieejams, tas nozīmē, ka visi šīs kārtas spēlētāji zaudēja šo likmi. Tirgotājs sāk nākamo kārtu un ņem par to likmes.

Uzvarētāja noteikšana ruletē
Spēlētāja uzvedība ruletes spēļu laikā

Spēlētāja uzvedība ruletes spēļu laikā

Ruletes spēlē daži noteikumi nosaka, kā spēlētāji uzvedas spēles gaitā. Noteikums numur viens ir tāds, ka spēlētājs nevar atcelt likmi, kad galds sāk griezties. Spēlētājam ir jāgaida un jāredz spēles rezultāts.

Turklāt tikai dīleris var veikt izmaksu ruletes spēles laikā. Tāpat izplatītājs ir vienīgais, kurš var pieskarties zaudēto spēlētāju mikroshēmām. Visbeidzot, ruletes spēlē neviens spēlētājs nevar pieskarties uzvarētā numura marķierim; arī spēle pēc tam turpinās.

Spēlētāja uzvedība ruletes spēļu laikā
About the author
Aigars Balodis
Aigars Balodis
About

Aigars Balodis, Latvijas spilgtā zvaigzne tiešsaistes kazino lokalizācijas scenā, apvieno savu mīlestību pret spēlēm ar dziļu cieņu pret bagāto Latvijas kultūru. Katra spēle, ko viņš pieskaras, jūtas dziļi iesakņojusies Latvijas sirdī.

Send email
More posts by Aigars Balodis